První přejezdová deska Goodyear byla nainstalována v České republice

První přejezdová deska Goodyear CheckPoint byla v ČR nainstalována ve společnosti STEBAL Spedition, s.r.o., v Dubí. Skupina STEBAL provozuje v Evropě více než tisíc velkoobjemových souprav.


Goodyear CheckPoint je propojený systém kontroly pneumatik, který čte stav pneumatik a parametry vozidla během několika sekund při přejezdu přes speciální desku v zemi.

Špičková pozemní deska vybavená speciálními senzory a kamerami automaticky měří a analyzuje hloubku dezénu pneumatiky, tlak v pneumatikách a zatížení vozidla a náprav během několika sekund. Vestavěný design spojený s technologií RFID nebo rozpoznáváním SPZ umožňuje dynamické a rychlé kontroly velkého množství vozidel.

V kombinaci s uživatelsky přívětivým zobrazovacím terminálem a mobilními a webovými aplikacemi poskytuje Goodyear CheckPoint okamžité zobrazení stavu pneumatik, což umožňuje proaktivní sledování a preventivní údržbu vozového parku.

Celý článek zde

Velké jméno pro Litvínov. Z NHL přichází Ondřej Kaše!

"Litvínovské zbrojení na novou sezónu pokračuje. Z Caroliny Hurricanes se chemikům povedlo ulovit Ondřeje Kašeho, který tak v týmu doplní mladšího bratra Davida. Rodák z Kadaně v Litvínově podepsal jednoletou smlouvu. Podpis kontraktu byl možný díky navýšení finančního plnění od dlouholetého hlavního partnera firmy STEBAL."

celý článek zde

 


Stále rosteme!
 

Do naší flotily přibylo 45 ks nových souprav Mercedes Actros - a to v maximální výbavě.
#Stebal #StebalSpedition #Mercedes #Actros #LKW #doprava
 

 

 

Hlavní partner STEBAL pokračuje ve spolupráci s HC VERVA Litvínov

 

Společnost STEBAL podporuje klub z pozice hlavního partnera od sezóny 2017/2018. Je také stálým podporovatelem charitativního projektu Konto našeho srdce, se kterým v letošním roce podpořili několik případů.

„Jsme velice rádi, že budeme pokračovat ve spolupráci se společností STEBAL, která je dlouholetým hlavním partnerem klubu. Velice si vážíme toho, že podporují klub i přes náročnou ekonomickou situaci dnešní doby," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Společnost STEBAL vznikla v roce 1999 a od počátku se specializuje na velkoobjemové přepravy, skladování a logistiku. Dnes je zastoupena vlastní transportní a logistickou společností již na dopravních trzích v Česku, Polsku, Rumunsku, Německu , Rusku a Estonsku. V České republice má skupina vlastních téměř 400 ks velkoobjemových souprav a celkově má již více než 2 800 zaměstnanců po Evropě.

„Tak jako celou dobu rostla naše společnost až se stala jednou z nejvýznačnějších ve svém oboru, tak podporujeme i HC VERVA Litvínov na postupné cestě k metě nejvyšší. Tomuto cíli přizpůsobujeme i naši dlouholetou finanční podporu a pro nastávající ročník jsme připravili i speciální finanční bonus na posílení hráčského kádru HC VERVA Litvínov," říká předseda správní rady STEBAL holding a.s. Martin Stejskal.

STEBAL ve spolupráci s kontem našeho srdce pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

 

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.

Rodiče pro malého Vítka vytvořili doma speciální Snoezelen místnost, která má nepředstavitelné pozitivní účinky na jeho další vývoj. Pobyt v této místnosti se projevuje mimo jiné i tím, že malý pacient začíná brebentit a žvatlat a pro rozvoj dětí s Downovým syndromem se jedná o jednu z klíčových oblastí rozvoje. Tuto místnost si Vítek vyzkoušel na pražské klinice a rodiče se rozhodli vytvořit stejné prostředí i doma v Ústí nad Labem.

Základní pomůckou jsou optická vlákna se zdrojem v celkové hodnotě 19 000 Kč. Tato vlákna jsou pro děti bezpečná, nelámou se i když se malý pacient do nich zakousne. Celková léčba malého Vítka vyjde na spoustu peněz a právě z tohoto důvodu rodiče požádali Konto našeho srdce o pomoc. Kontaktovali jsme našeho hlavního partnera společnost Stebal, který neváhal, a i v tomto případě nám pomohl a zaplatil celou částku na pořízení optických vláken se zdrojem. Celý příběh malého Vítka můžete najít na webu https://www.neco-navic.cz/

Jedeme v tom spolu!

                   

Náš dlouholetý řidič oslavil 20. výročí zaměstnání ve společnosti.

 

Dne 26.4.2022 jsme ve firmě oslavili výjimečnou událost - náš řidič pan Dušek pracuje u naší společnosti již 20 let! ? Abychom se mu odměnili za jeho super práci, dostal od nás wellness pobyt na týden pro 2 osoby. Gratulujeme a zároveň děkujeme!

 

Konto našeho srdce ve spolupráci se společností STEBAL zakoupilo Štěpánkovi speciální terapie

Konto našeho srdce společně s hlavním partnerem klubu, společností STEBAL, pomohli dvanáctiletému Štěpánovi Vaňkovi.

Štěpán je od raného dětství léčen pro centrální svalovou hypotonii, atypický autismus, těžkou mentální retardaci a jako 1.dítě v ČR a páté ve světě pro autozonálně dominantní retardaci 5.typu. I přes veškeré prognózy specialistů, že se Štěpánek nikdy nepostaví na nohy a bude jen ležícím pacientem, se maminka Lenka nechtěla smířit s tímto verdiktem, začali se Štěpánkem bojovat. Díky intenzivním terapiím, které pravidelně podstupují a cvičení v kosmickém oblečku v lázních, dosahuje malý Štěpán neuvěřitelných pokroků. Stejně jako fyzioterapie jsou pro mladého bojovníka důležité ergoterapie, které zlepšují Štěpánkovi motoriku a podporují psychomotorický rozvoj. Ceny jednotlivých intenzivních terapií jsou velice nákladné a pro maminku v invalidním důchodu finančně téměř nedostupné. Maminka Lenka by ráda poskytla maximální péči Štěpánkovi, aby byl co nejvíce samostatný, až jí opustí její fyzické a zdravotní síly.

Náš hlavní partner klubu, společnost STEBAL, zastoupená předsedou správní rady panem Stejskalem se rozhodl, že nemocnému Štěpánkovi a jeho mamince Lence pomůže. Zakoupil potřebné intenzivní ergoterapie a další potřebné terapie v celkové částce 96 000 Kč v Armandi Therapy Clinic v Praze. V tuto chvíli už malý bojovník cvičí a podstupuje tuto finančně nákladnou terapii. Držíme Štěpánovi pěsti a přejeme štěstí. Děkujeme společnosti STEBAL za významnou pomoc. 

Jedeme v tom spolu!

                    

 

 

 

 

Verva se dohodla na pokračování spolupráce s hlavním partnerem společností STEBAL

 
 

(Novou smlouvu společně podepsali Marek Zouvala předseda představenstva HC VERVA Litvínov a předseda správní rady STEBAL holding a.s. Martin Stejskal)


Vedení litvínovského klubu se dohodlo na pokračování úspěšné spolupráce se společností STEBAL Spedition, s.r.o. HC VERVA Litvínov si velmi cení této významné podpory a těší se na další spolupráci v novém ročníku Tipsport extraligy 2021/2022.

STEBAL Spedition, s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti STEBAL holding, a.s., který je moderní a ekologicky vyspělou dopravní a logistickou společností specializující se na velkoobjemové přepravní a logistické služby. Společnost byla založena v roce 1999 a momentálně působí také mimo ČR, a to formou dceřiných společností v rámci Evropské Unie a v Rusku. V současné době má po Evropě cca 2 500 zaměstnanců a vlastní téměř 1 000 ks velkoobjemových souprav. "Tak jako STEBAL patří mezi nejvýznamnější hráče na trhu velkoobjemové logistiky v Evropě, tak i HC VERVA Litvínov patří mezi úspěšné hokejové kluby, tomuto spojení odpovídá i naše podpora, která pro následující extraligovou sezónu 2021/2022 byla navýšena a je koncipována i motivačně pro úspěch v play off," říká předseda správní rady STEBAL holding a.s. Martin Stejskal. Jednatel společnosti STEBAL Spedition s.r.o. pan Kamil Kasan přeje HC VERVA Litvínov úspěšnou sezónu a fanouškům litvínovského hokeje hodně zábavy při sledování hokeje.

Společnost STEBAL a HC VERVA Litvínov spolupracují již od sezóny 2017/2018. Od sezóny 2018/2019 byla společnost STEBAL hlavním partnerem klubu. "Jsme rádi, že jsme se dohodli na nové smlouvě s hlavním partnerem klubu. Věříme, že společně budeme silnější," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek. Nový kontrakt byl stvrzen slavnostním podpisem v úterý ve VIP salonku na ZS Ivana Hlinky.

 

 

Yanfeng honors the performance of its top suppliers during 2021 Supplier Expectations Day event

Location Neuss, Germany/Novi, Michigan – Date 03/24/2021

 

Yanfeng, a leading global automotive supplier, virtually hosted its annual Supplier Awards during its Supplier Expectations Day event, recognizing 38 suppliers from North America (17 suppliers) and Europe (21 suppliers) with awards in various categories.

The most important rating criteria for the awards were quality, cost, logistics, development, diversity, technology, and service. Depending on their total rating, suppliers were recognized as Supplier of the Year, Distinguished Supplier, or awarded for their supplier excellence.

The operational challenges of the COVID-19 pandemic were a prevalent theme in the messages shared by Yanfeng leadership at this year’s ceremony. The event spotlighted the hard work and consistent efforts of the companies across Yanfeng’s supplier-base.

"It’s important for us to recognize our top suppliers and their teams for their dedication over the past year. For us, they are important partners, who play a decisive role in our success to deliver and exceed our customers’ expectations. There’s no denying the challenges our industry continues to face but taking this time to show our appreciation is more critical now than ever after the year we’ve gone through together," said James Bos, Vice President Global Procurement at Yanfeng.

The 2021 award recipients from North America and Europe were:

Supplier of the Year Award:

 • Total Research & Technology Feluy, Belgium

Distinguished Supplier Award:

 • Acoustek Nonwovens, Statesville, North Carolina
 • A&K Finishing, Inc., Grand Rapids, Michigan
 • Derby Fabricating Solutions, LLC, Louisville, Kentucky
 • GDC, Inc., Goshen, Indiana
 • Nanogate North America, LLC, Mansfield, Ohio
 • Portland Products, Inc., Portland, Michigan
 • TR Fastenings, Houston, Texas
 • VU Manufacturing, Troy, Michigan
 • INDUSTRIAS GARITA S.L., Spain
 • Lys Fusion Poland Sp. z.o.o., Poland

Supplier Excellence Award – Technology and Innovation:

 • NextInput Inc., Mountain View, California
 • I.G. BAUERHIN GMBH, Germany
 • Varitronix GmbH/ BOE Varitronix Limited, Germany
 • SemsoTec GmbH, Germany
 • conTeyor International nv., Belgium

Supplier Excellence Award – Customer Satisfaction:

 • Molex, LLC, Bollingbrook, Illinois
 • Multitech Industries, Inc., Carol Stream, Illinois
 • Ryder Logistics, Novi, Michigan
 • ANGEL RUIZ IBANEZ S.A., Spain
 • ECA N.V., Belgium
 • Vogel GmbH Kunststofftechnik, Germany
 • S4 INTEGRATION, South Africa
 • Suzhou Keber Precision Machinery Co.,Ltd., China
 • Christian Karl Siebenwurst GmbH & Co. KG, Germany
 • SF Moldes S.A., Portugal

Supplier Excellence Award – Service:

 • DSSI, LLC, Farmington Hills, Michigan
 • Hitop Mold Industrial Co., LTD., GuangDong, China
 • JSR Saltillo, Coahuila, Mexico
 • Polymer Packaging, Inc., Allendale, Michigan
 • Synventive Molding Solutions, Livonia, Michigan
 • DSSI International, LCC, Slovakia
 • Industrias Alegre S.A., Spain
 • STEBAL spedition, s. r. o., Czech Republic
 • Synventive Molding Solutions GmbH, Germany
 • Nieten Internationale Spedition, s.r.o., Czech Republic

Supplier Excellence Award – Diversity:

 • Multitech Industries, Inc., Carol Stream, Illinois

Supplier Excellence Award – Quality:

 • J.H.Ziegler Magyarorszag Kft., Hungary

Supplier Excellence Award – Sustainability:

 • BASF Polyurethanes GmbH, Germany

 

 

About Yanfeng:

Yanfeng is a leading global automotive supplier, focusing on interior, exterior, seating, cockpit electronics, and passive safety, and is exploring new business actively. Yanfeng has more than 240 locations and approximately 55,000 employees worldwide. The technical team of 4,200 experts is in 8 R&D centers and other regional offices, with complete capabilities including engineering and software development, styling, and test validation. Focusing on Smart Cabin and lightweight technology, Yanfeng supports automakers to explore future mobility and provide leading cabin solutions.