O společnosti

Stebal je specialistou na velkoobjemovou přepravu.
Zakládáme si na spolehlivosti a včasné nakládce i dodání příjemci.

Většinou se
spoléháme na náš
vlastní vozový park

Naše spolehlivost umožňuje našim zákazníkům díky dodávkám just in time snižovat operativně skladové zásoby a tím snižovat náklady. Naše flexibilita a vstřícnost nám umožňují díky nejmodernějším technologiím reagovat ve velmi krátké době na specifické požadavky zákazníků.Rok

Skupina STEBAL oznámila akvizici logistické a transportní společnosti v Estonsku. Touto akvizicí STEBAL provozuje vlastních více než 1 000 ks velkoobjemových souprav a tržby skupiny přesáhly v roce 2021 8.5 miliardy Kč. STEBAL je zastoupen vlastní transportní a logistickou společností již na dopravních trzích v Česku, Polsku, Rumunsku, Německu , Rusku a Estonsku. V České republice má skupina vlastních téměř 400 ks velkoobjemových souprav.

Rok

Skupina STEBAL vzhledem k rozšíření o další společnosti v zahraničí přechází na holdingovou organizační strukturu.  Založen  STEBAL holding a.s. , cílem tohoto je  budování  dalších  dceřinných společnosti v EU a v Rusku, s konečným cílem posílit postavení na logistickém trhu v Evropě v oblasti velkoobjemových přeprav. Každá dceřinná společnost je řízena výhradně lokálně statutárním orgánem CEO na místní národní úrovni pro maximální přizpůsobení lokalnímu logistickému velkoobjemovému trhu, hlavní náplňí holdingové společnosti je rozšiřování počtu dceřinných společnosti do dalších zemí EU a tím zvýšit podíl na trhu velkoobjemové logistiky v EU. Toto je náš cíl do let budoucích.

STEBAL jako inovativní společnost se zaměřením na ekologický a moderní vozový park pořidila jako jedna z prvních logistických společností nový Mercedes Benz Actros v provedení velkoobjemové soupravy, a to v počtu 70 ks.  Soupravy  jsou pořízeny s   nejmodernějšími bezpečnostními a autonomními systémy řízení a nadstandartní výbavou. Vlastní flotila v ČR činí téměř 300 ks velkoobjemových souprav.

Rok

Naše flotila velkoobjemových souprav činí 200 ks. Plné propojení systému FleetBoard s naším informačním systémem.

Rok

Zprovoznění nového informačního systému a osazení celé flotily zařízením Dispo Pilot Guide 2.

Rok

Nasazení systému FleetBoard na celou flotilu velkoobjemových souprav.

Rok

Nasazení velkoobjemových souprav splňující normu EN 13642 XL.

Rok

Společnost získala pro přepravy do UK akreditaci bezpečný dopravce..

Rok

Rozšíření servisní činnosti o autorizovavý servis PANAV a cejchovaní tachografů - autorizované metrologické středisko.

Rok

Naše flotila velkoobjemových souprav činí 130 ks. Pořízení prvních velkoobjemových souprav Mercdes splňující emisní normu Euro VI.

Rok

Navázání spolupráce se společností Daimler v oblasti logistiky a velkoobjemových přeprav.

Rok

Pořízení vlastního areálu v Dubí u mezinárodního tahu E55. Vlastní skladové prostory 7 000 m2.

Rok

Naše flotila velkoobjemových souprav činí 100 ks. Výhradním dodavatelem velkoobjemových souprav se stala společnost Mercedes.

Rok

Naše flotila velkoobjemových souprav činí 50 ks.

Rok

Naše flotila velkoobjemových souprav činí 30 ks. Společnost začala spoluopracovat v oblasti automotive na významných projektech.

Rok

100 % podíl ve společnosti Ihro Spedition, spol. s r.o a přejmenování společnosti na STEBAL Spedition, s.r.o.

Rok

Kapitálový vstup do společnosti Ihro Spedition, spol. s r.o., první vlastní velkoobjemové soupravy.

Rok

Začátek podnikání v dopravě, logistice a spedici. Počátek spolupráce s významnými zahraničními společnostmi.